با مصرف عرق نعناع و عرق یونجه پوست خود را برنزه کنید

مراقبت از دهان — جویدن برگ های پودینا یک راه عالی برای بهبود بهداشت دهان و دندان و سلامت دندان است. اسانس های موجود در پودینا می توانند به شما کمک کنند تا نفس تازه کنید.

همانطور که می دانید امروزه از عرق نعناع برای گربه خانگی نیز استفاده می کنند و مریضی های دل درد گربه برطرف می شود.

همچنین، استفاده از دهان شویه حاوی روغن نعناع می تواند به شما در از بین بردن باکتری های دهان کمک کند و لثه ها و دندان های سالمی را برای شما فراهم کند.

حافظه را بهبود می بخشد – طبق یک تحقیق، نعناع می تواند حافظه را بهبود بخشد و عملکرد شناختی مغز را بازیابی کند. مصرف منظم پودینا می تواند قدرت مغز را با بهبود هوشیاری، حفظ حافظه و سایر عملکردهای شناختی افزایش دهد.

باعث کاهش وزن می شود – گیاه معطر پودینا می تواند در کاهش وزن به شما کمک کند. اسانس‌های پودینا آنزیم‌های گوارشی را برای افزایش جریان صفرا و بهبود هضم تحریک می‌کنند.

از آنجایی که طبع عرق نعنا گرم می باشد بنابراین برای افرادی که گرم مزاج هستند مصرف بیش از حد آن توصیه نمی شود.

همچنین به بهبود جذب مواد مغذی از غذا کمک می کند. وقتی بدن بتواند مواد مغذی را به درستی جذب و جذب کند، متابولیسم شما افزایش می یابد. افزایش متابولیسم باعث کاهش وزن می شود.

عرق نعناع

سرماخوردگی را درمان می کند – اگر با سرماخوردگی دست و پنجه نرم می کنید و نفس کشیدن برایتان مشکل است، پودینا بهترین درمان برای آن است.

خواص عرق یونجه برای رحم بسیار زیاد می باشد و همه بانوان می توانند از آن به راحتی استفاده کنند.

بیشتر مالش های بخار و استنشاق ها حاوی نعنا هستند. نعنا به طور طبیعی گلو بینی، برونش ها و احتقان ریه را پاک می کند. نعناع علاوه بر مجاری تنفسی، تحریک ناشی از سرفه مزمن را نیز کاهش می دهد.

علائم تهوع را کاهش می دهد – پودینا یک درمان موثر برای حالت تهوع است که اغلب در حالت تهوع صبحگاهی رخ می دهد.

خوردن عرق کاسنی در ماه آخر بارداری نی نی سایت همه مطالب مفید را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

خوردن چند برگ پودینا یا بوییدن آن هر روز صبح می تواند به زنان باردار کمک کند تا از احساس تهوع جلوگیری کنند یا بهتر با آن کنار بیایند.

 • منابع:
  1. The abundant health benefits of mint leaves
 • تبلیغات: 
  1. شواهد بالینی برای فواید سلامتی پاستا کاربردی
  2. در یک دوره چهار روزه با تخمه شدیدا لاغر شوید
  3. برای محافظت از مصرف کنندگان با لیمو به مرگ برسید
  4. خاصیت آنتی اکسیدانی انواع عسل