فروش ترمه ابراهیمی یزد در ایالات متحده ممنوع اعلام شد

از آنجایی که ترمه ابراهیمی یزد سبک و نسبتاً ظریف است، معمولاً برای پوشیدن در فضای باز یا لباس های سنگین استفاده نمی شود. در حالی که ژاکت های ترمه سبک رایج هستند.

این ماده معمولاً برای کت های سنگی، کت های نخودی یا سایر انواع لباس های بیرونی که معمولاً با انواع دیگر پشم ساخته می شوند، استفاده نمی شود.

ژاکت های کشمیری اغلب برای مناسبت های خاص پوشیده می شوند و حتی می توان انواع خاصی از لباس های زیر ترمه را پیدا کرد. به طور کلی، کار با ترمه آسان است.

که باعث می شود این پارچه در لباس های پیچیده، گران قیمت و زیبا که برای تحت تاثیر قرار دادن و خیره کردن طراحی شده اند استفاده شود.

پشم بزهای ترمه در هیچ کاربرد صنعتی استفاده نمی شود، به این معنی که کل اقتصاد ترمه جهانی به تولید پوشاک ترمه وابسته است.

با انتخاب کار با یک تولید کننده ترمه اخلاقی و طبیعی، می توانید به تشویق رشد اقتصادهای دوردست و پیشرفت یک الگوی جدید پارچه تجارت منصفانه کمک کنید.

اکثر ترمه های دنیا در چین تولید می شود. این کشور بزرگ آسیای مرکزی و شرقی با منطقه کشمیر همسایه است، جایی که این پشم از آنجا منشا گرفته است، و بیشتر صحرای گبی در داخل مرزهای چین قرار دارد، که مرکز تولید ترمه معاصر است.

قیمت ترمه بسیار متفاوت است پشم بزهای کشمیری که در یک کارخانه چینی مگالیتیک پرورش داده می شوند ممکن است کم عیار و ارزان باشد، اما اکثر تولیدکنندگان سنتی ترمه قیمت های بسیار بالاتری دارند.

در صنعت ترمه مانند بیشتر بخش‌های زندگی، آنچه را که برای آن پرداخت می‌کنید دریافت می‌کنید، و پشم ترمه که به‌طور سنتی تولید می‌شود، در کل بسیار نرم‌تر و بهتر از ترمه تولید انبوه است.

عیار الیاف ترمه نیز بر قیمت آن تاثیر زیادی دارد. ترمه درجه پایین ارزان است، اما پشم ترمه مرغوب می تواند فوق العاده گران شود. در مورد پشم ترمه، هرچه درجه بالاتر باشد، الیاف نازک تر است.